Wybierz dział:

Opłaty i okres wakacyjny w danym roku szkolnym

OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE w nowym roku szkolnym 2023/2024

Opłata pobierana jest za miesiąc z góry do 15 dnia każdego miesiąca i wynosi:

1) dla wychowanka w wieku od 2 lat 6 m-cy do 6 (7) lat: 650 zł opłata stała + 10 zł stawka żywieniowa za każdy dzień pobytu, u lega zwrotowi w przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu.

2) dla wychowanka w wieku od 2 lat do 2 lat i 5 m-cy: 1150 zł opłata stała + 10 zł stawka żywieniowa za każdy dzień pobytu, ulega zwrotowi w przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu.

Ze względów organizacyjnych oraz konieczności przygotowania odpowiedniej ilości posiłków Rodzice/Prawni Opiekunowie są zobowiązani do godz. 10.00 powiadomić dyrekcję przedszkola o planowanym późniejszym przybyciu dziecka w danym dniu.

Do przedszkola przyjmowane są dzieci od 2 roku życia. Do osiągnięcia 2,5 roku rodzice uiszczają opłatę stałą w wysokości 1150 zł + 10 zł stawka żywieniowa za każdy dzień pobytu dziecka w przedszkolu, która ulega zwrotowi w sytuacji braku obecności wychowanka.

W ramach opłaty stałej dzieci korzystają z pakietu edukacyjnego realizowanego w obszarach tematycznych obowiązkowych wynikających z podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz bezpłatnych zajęć dodatkowych wg. harmonogramu.

Przedszkole nie pobiera żadnych dodatkowych opłat związanych z wyposażeniem dziecka.

Wszystkie środki dydaktyczne oprócz książek (pakietów) na dany rok szkolny sponsoruje firma "WORMAR” Sp z o o.

Dla Aniołków o specjalnych potrzebach edukacyjnych organizuje się odpowiednie kształcenie specjalne, a dla dzieci posiadających opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju udział w dodatkowych stymulujących rozwój dziecka zajęciach.

Rodzice/Prawni Opiekunowie dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego nie ponoszą kosztów opłaty stałej.

Dla Aniołków o specjalnych potrzebach edukacyjnych organizuje się odpowiednie kształcenie specjalne.

Opłata ubezpieczenia w roku szkolnym 2023/2024 wynosi 49 zł – ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci przy podpisaniu umowy. Ubezpieczenie obejmuje ochroną dziecko na terenie naszej placówki, poza nią (na terenie całego kraju) i za granicą.

Rabat opłaty stałej dla rodzeństwa uczęszczającego do przedszkola:
- 320 zł drugie dziecko, 160 zł trzecie dziecko.
W roku szkolnym 2023/2024 przerwa wakacyjna, w której placówka jest zamknięta odbędzie się od 15.07.2024 r. do 26.07.2024- w okresie 2 tygodni.

W roku szkolnym 2023/2024 ustala się następujące dni wolne od zajęć wychowawczo-dydaktycznych, w których placówka zostanie zamknięta:
-29.03.2024 r. Wielki Piątek
-2.05.2024 r. (czwartek) po Dniu 1 Maja i przed Dniem 3 Maja- weekend majowy
-31.05.2024 r. piątek po Bożym Ciele
-16.08.2024 r. piątek po Święcie Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz Święcie Wojska Polskiego