Z okazji Dnia Dziecka mamy dla naszych podopiecznych taki prezent: 25.05.2018 r. dzieci z oddziałów II-VII
wyjeżdżają na całodzienną wycieczkę
do Parku Ewolucji w Sławutówku.
Wyjazd o godz. 8.00 - przewidywany powrót ok. 17.00.
Pobyt sponsorowany przez
Organ Prowadzący.
Ze strony Parku Ewolucji:

"Park tematyczny związany z historią ewolucji na Ziemi. W naszym parku poprzez edukację i rozrywkę poznasz tajemnice odległej przeszłości. Zobaczysz z bliska fascynujące okazy prehistorycznych mieszkańców Ziemi. Batyskafem przeżyjesz niezapomnianą podróż na dno oceanu, a na otwartej przestrzeni zobaczysz Tyranozaura, Stegozaura, Brachiozaura oraz wiele innych wymarłych zwierząt w historii ewolucji."

Sprawozdanie z Dnia Dziecka.

Dnia 1 czerwca 2018 r kalendarzowo obchodzimy Dzień Dziecka. W naszym przedszkolu z okazji tego dnia odbył się dla grup: II, III, IV, V, VI wyjazd do Sławotówka do „ Parku Ewolucji” . Zwiedzaliśmy poszczególne elementy parku, zaczynając od prehistorycznych zwierząt i ludzi. Następnie przeszliśmy do pomieszczenia, gdzie na wielkim ekranie wyświetlane były slajdy dotyczące dinozaurów. Kolejnym fajnym miejscem był statek, na którego pokładzie założyć należało okulary 3d, aby przenieść się w świat podwodny. Wrażenia były niesamowite. Po zejściu z pokładu, trzeba była ochłonąć i wszystkie dzieciaki udały się na plac zabaw.
Po szaleństwach na placu zabaw wszystkie pociechy udały się do autobusów udając się do Przedszkola.

Cel: zaznajomienie dzieci z prehistorycznymi ludźmi Wdrażanie do bezpiecznego zachowywania się w miejscach publicznych Zapoznanie dzieci z pierwszymi zwierzętami.

Opracowała:
Kamila Dampc