Kochani Rodzice,
29 kwietnia 2026 r. z okazji zbliżającego się ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA
zapraszamy naszych 4-6 letnich wychowanków z grup Słoneczka, Promyczki, Obłoczki, Iskierki i Serafinki do udziału w zajęciach CIASTOTERAPII pani Magdaleny Przybyłko.
Tym razem podczas warsztatów kulinarnych realizowanych z okazji Święta Konstytucji 3 Maja „Witaj majowa jutrzenko świeć naszej polskiej krainie, uczcimy Cię…” Polsko deserkiem chia z musem żurawinowym na kruchym spodzie.
Udział dzieci w warsztatach:
8.30-9.15 Serafinki
9.30-10.15 Promyczki i Słoneczka
10.30-11.15 Obłoczki
11.30-12.15 Iskierki
