Kochani Rodzice, dnia 23 kwietnia 2026 r. dzieci z grup Serafinki, Obłoczki, Iskierki, Promyczki, Słoneczka wyjeżdżają do Gdańska do Multikina w celu obejrzenia przedstawienia „Magiczny świat pana Andersena” Narodowego Teatru Edukacyjnego im. Adama Mickiewicza z Wrocławia.
Wyjazd godz. 8.15 przewidziany powrót ok. 13.00 na obiad i podwieczorek. Przedszkole zapewnia pierwsze i drugie śniadanie w formie suchego prowiantu. „Prawidłowy ubiór do teatru powinien być elegancki i schludny, stanowiąc wyraz szacunku dla aktorów i widzów” stąd też prosimy galowy kostium. Bardzo dziękujemy za współpracę. Dzieciom z problemami lokomocyjnymi prosimy o podane leków.






