Kochani Rodzice, z okazji DNIA DZIECKA 1 czerwca 2026 r. o godz. 9.00 dodatkowo zapraszamy naszych wspaniałych Wychowanków na przedstawienie Studia Artystycznego AKADA z Suwałk

„Kto jest najpiękniejszy?”.

„W spektaklu profilaktycznym „Kto jest najpiękniejszy?” w wykonaniu Studia Artystycznego AKADA morał jest jasny: prawdziwe piękno nie zależy od wyglądu. Najpiękniejszą istotą okazuje się ta, która ma dobre serce, jest pracowita i chętnie pomaga innym w potrzebie, a także potrafi zachować się właściwie w każdej sytuacji.”