Kochani Rodzice, dnia 22 maja 2026 r. dzieci z grup Gwiazdeczki, Słoneczka, Promyczki, Obłoczki, Iskierki i Serafinki w ramach obchodów DNIA DZIECKA wyjeżdżają o godz. 8.15 do LEMUR-PARKU w Rumi. Wyjazd jest prezentem. Przewidziany powrót ok. 16.00. Postaramy się przesłać informację z trasy do przedszkola. Dzieciom z problemami lokomocyjnymi bardzo prosimy o podanie leków.
Przedszkole zapewnia posiłki (I, II śniadanie, obiad, podwieczorek) w formie suchego prowiantu. Prosimy o wyposażenie dzieci w plecaki, które przynosimy najpóźniej do środy 20 maja 2026r. Część prowiantu zostanie w nich umieszczona. Ubieramy dzieci na sportowo i na „cebulkę”.
Grupa CHERUBINKI realizuje Dzień Dziecka również w tym dniu na terenie placówki. Zapewniamy najmłodszym Wychowankom wspaniałe zabawy oraz prezent niespodziankę.
„Zapraszamy do Lemur Parku w Rumi – miejsca pełnego niesamowitych przygód i wyjątkowych spotkań z naturą! Przyjdź i poznaj fascynujący świat lemurów oraz innych egzotycznych zwierząt. To idealne miejsce na rodzinną wycieczkę, edukację przyrodniczą i relaks wśród zieleni. Czekają na Ciebie niezapomniane wrażenia i bliski kontakt z dziką przyrodą. Odwiedź nas i twórz wspomnienia, które zostaną na długo! „





