Moi Kochani Rodzice, nadszedł czas pożegnania z Gniazdem Zajęczym , które jest nie tylko piękną dekoracją przedszkolną, ale też miejscem świątecznych spotkań Rodzin, w okresie przeżywania czasu Wielkiej Nocy. To piękna inicjatywa, która w sposób szczególny jednoczy kiełpińskie społeczeństwo. Bardzo gorąco dziękujemy za pomoc w realizacji projektu pani Teresie Tusk Właścicielce Pracowni Florystycznej w Kiełpinie, Państwu Marcelinie i Kamilowi Rychert prowadzącym „Stajnię u Rychetów”, Państwu Hannie i Dariuszowi Rychert z Gospodarstwa Agroturystycznego „U Rychertów” oraz pracownikom naszej placówki, a szczególnie paniom Justynie Patoka i Małgorzacie Wrońskiej oraz pani Teresie Maciąg, która wzbogaciła gniazdo nowymi, wielkimi, kolorowymi jajami. Wszystkim odwiedzającym ślicznie dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że tak licznie przybyliście pod nasza placówkę. Niech Wam się szczęści Kochani! Do ùzdrzonka, Zajcëku!


