Dnia 26 I 2017 r. o godz. 9.30
którego tematem przewodnim jest
„DZIKI ZACHÓD”

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIECI DO UDZIAŁU W ZABAWIE,
KTÓRĄ POPROWADZĄ AKTORZY TEATRU FRAJDA Z KOSZALINA!

Arkadiusz Łakomiak

Przechwalał się konik w wiejskiej zagrodzie,
że bywał kiedyś na DZIKIM ZACHODZIE.

Spotkałem tam Indian, wierzcie, nie kłamię,
siedziałem wraz z nimi w wielkim wigwamie.
Było ich sporo, może ze stu,
rękę mi podał sam wódz Winnetou.

Znałem szeryfa, co gwiazdę miał złotą,
lecz nigdzie nie lubił chodzić piechotą.
Szukałem też złota w wielkim kanionie,
widziałem bizona i dzikie konie.
v Jednak nie wszyscy dawali wiary.
Choć byli bardzo wyrozumiali.
„My tutaj wiemy, że jesteś zdolny,
ale ty jesteś, konikiem polnym”

Sprawozdanie z Balu Karnawałowego:

Dnia 26 stycznia 2018 roku w Niepublicznym Przedszkolu „Aniołek” w Kiełpinie odbył się bal karnawałowy. Na balu gościł spiderman, indianie, królewny, kowboje oraz wiele innych baśniowych postaci. Pracownicy przedszkola dołożyli wszelkich starań, by wystrój „sali balowej" wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczając im wielu przeżyć i radości. Dzieci przebrane w barwne i pomysłowe stroje świetnie się bawiły przy dźwiękach muzyki Teatru „Frajda”. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez aktorów. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Tuż po przerwie odwiedził nas niespodziewany gość: Bałwanek Olaf, który cieszył się dużym zainteresowanie ze strony najmłodszych.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Kolejny bal karnawałowy już za rok

mgr Joanna Szyca

Fotorelacja znaszego balu do zobaczenia w GALERII
(tylko dla zalogowanych).